آموزش زبان کودکان

کلاس زبان انگلیسی کودکان

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان گروه آموزشی لینگوموتیو (LingoMotive) با بهره‌گیری از اساتید متخصص در حوزه‌ی آموزش کودک، جدیدترین متدهای آموزش زبان به کودکان و محیط آموزشی کاملاً شاد و کودکانه فرزندان بالای 6 سال شما را با دنیای زبان انگلیسی آشنا کرده و آنها را برای برخورداری از آینده‌ای درخشان در دنیای مدرن مجهز و آماده می‌کند.

روش‌های lingomotive در آموزش زبان به کودکان

روش فونیکس

کودکان 6 تا 8 سال

روش آموزش زبان فونیکس (Phonics) یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 6 تا 8 سال است که مهارت‌های چهارگانه‌ی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن را در فرزند شما تقویت می‌کند. در این روش از آموزش آواها، ترکیب حروف و داستان‌سازی برای یادگیری و توسعه مهارت‌های چهارگانه به‌صورت تخصصی استفاده می‌شود.

روش ترمیک

کودکان 8 تا 12 سال

کلاس‌های آموزش زبان ترمیک لینگوموتیو با استفاده از به‌روزترین و معتبرترین کتاب‌های آموزش زبان دوم برای کودکان 8 تا 12 سال مهارت‌های چهارگانه‌ی زبان را به‌صورت آهسته و پیوسته در فرزند شما تقویت می‌کنند.

ویژگی‌ها و امکانات کلاس زبان کودکان لینگوموتیو

یادگیری زبان انگلیسی در دوران کودکی می‌تواند دروازه‌ای به دنیاهای جدید در دوران نوجوانی و بزرگسالی را به روی فرزند شما بگشاید و قطعاً شما هم مانند هر پدر و مادر دیگری دوست دارید فرزندتان برای یادگیری زبان از بهترین امکانات آموزشی برخوردار باشد. کلاس‌های زبان مخصوص کودکان در لینگوموتیو امکانات زیر و بسیاری امکانات دیگر را برای فرزند شما فراهم می‌کنند.

آموزش تعاملی و بازی محور

تمامی کلاس‌های زبان لینگوموتیو به‌صورت تعاملی و بازی‌محور برگزار می‌شوند. اساتید مجرب ما در تمامی کلاس‌های خود از ابزارهای یادگیری تعاملی مانند ترانه‌ها و بازی‌های آموزشی استفاده می‌کنند تا کودکان شما در طول کلاس توجه و انگیزه خود را حفظ کنند و به‌هیچ‌وجه از یادگیری زبان خسته نشوند.

اساتید متخصص در آموزش به کودکان

تمامی اساتید مجرب و دلسوز ما از علاقه، صلاحیت و تجربه‌ی لازم برای آموزش به کودکان برخوردار بوده، با مراحل و فرایند یادگیری زبان در کودکان آشنایی کامل داشته و از روش‌های خلاقانه برای لذت‌بخش‌تر کردن و افزایش تأثیرگذاری کلاس‌های زبان استفاده می‌کنند. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با اساتید لینگوموتیو به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

محتوای اختصاصی کودکان

محتوا و سرفصل‌های دوره‌های آموزشی لینگوموتیو به‌صورت ویژه برای کودکان و باتوجه‌به توانایی‌ها و خصوصیات سنی آنها تعریف شده است. اساتید مجرب ما برای آموزش مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی از روش‌های تدریس علمی و درعین‌حال خلاقانه و سرگرم‌کننده استفاده می‌کنند تا فرزندان شما ضمن یادگیری زبان انگلیسی اوقات خوشی را سپری کنند.

توجه اختصاصی به تک‌تک زبان‌آموزان

ما در لینگوموتیو به‌خوبی درک می‌کنیم که هر کودکی نیازهای آموزشی خاص خود را دارد و نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم تا فرزند شما در طول کلاس از توجه اختصاصی برخوردار باشد. اساتید ما نقاط قوت و ضعف هر یک از زبان‌آموزان را می‌سنجند و برنامه‌ی درسی و کلاسی و تکالیف هر جلسه‌ی فرزندان شما را باتوجه‌به پیشرفت شخصی آنها مشخص می‌کنند. همچنین در صورت نیاز برای فرزند شما کلاس رفع اشکال فردی برگزار می‌شود تا کودک شما از حمایت، پشتیبانی و کمک‌های لازم برای رسیدن به موفقیت و یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی بهره‌مند شود.

محیط یادگیری شاد و امن

ما در لینگوموتیو معتقدیم که محیط یادگیری بایستی سرگرم‌کننده و پویا و درعین‌حال امن و دلگرم‌کننده باشد؛ به همین خاطر با ایجاد محیطی جذاب و جوّی مثبت در کلاس‌هایمان یادگیری زبان انگلیسی را برای کودکان به‌نوعی تفریح و بازی تبدیل کرده و امکان رشد و شکوفایی و درعین‌حال احساس راحتی و آرامش را برای فرزندان شما فراهم کرده‌ایم.

فعالیت‌های فوق‌برنامه

در طول هر دوره باتوجه‌به سطح و میزان پیشرفت زبان‌آموزان برای آنها فعالیت‌های فوق‌برنامه‌ی سرگرم‌کننده و مؤثر مانند جلسات نمایش انیمیشن‌های کودک و جلسات گفتگوی آزاد در نظر گرفته‌ایم که به فرزندان شما این امکان را می‌دهد که در موقعیت‌های واقعی‌تر به تمرین مهارت‌های زبان بپردازند و با سایر زبان‌آموزان تعامل داشته باشند.

ارزیابی و پشتیبانی آموزشی مستمر

ما در طول هر دوره مرتباً روند یادگیری فرزندان شما را ارزیابی می‌کنیم و جزئیات لازم را با شما در میان می‌گذاریم تا در جریان سیر پیشرفت و نقاط ضعف و قوت آنها قرار بگیرید. علاوه بر این، کارشناسان ما در طول دوره با شما در ارتباط خواهند بود و ضمن پیگیری فعالیت‌های مرتبط با کلاس زبان فرزندتان، بازخوردهای شما را نیز به مدیران و اساتید مؤسسه منتقل می‌کنند.

کلاس‌های کم‌جمعیت

کلاس‌های زبان کودکان لینگوموتیو مانند کلاس‌های بسیاری از مؤسسات دیگر شلوغ و پرجمعیت نیستند؛ ما تلاش کرده‌ایم با برگزاری کلاس‌های کم‌جمعیت‌تر امکان رسیدگی و توجه اختصاصی به تک‌تک زبان‌آموزان را فراهم کنیم تا فرزندان شما بتوانند پیشرفت سریع‌تر و محیط یادگیری پربازده‌تری را تجربه کنند.

برنامه‌ی کلاسی انعطاف‌پذیر

کلاس‌های ما در ساعات و روزهای مختلف هفته برگزار می‌شوند و شما می‌توانید روز و ساعت کلاس‌های زبان را هماهنگ با ساعات مدرسه و برنامه‌ی تحصیلی کودکتان انتخاب کنید.

پخش ویدیو

محیط آموزشی لینگوموتیو

ما تلاش کرده‌ایم با ایجاد محیط آموزشی جذاب، مطبوع و دلگرم‌کننده انگیزه و علاقه‌ی لازم برای حضور در کلاس‌های زبان را در زبان‌آموزان کودک ایجاد کنیم. کلاس‌های ما فضایی وسیع و روشن دارند و به تجهیزات روز برای نمایش و استفاده از منابع کمک‌آموزشی چندرسانه‌ای مجهز هستند. علاوه بر این، تلاش کرده‌ایم با استفاده از تزیینات و رنگ‌ها و نقوش سرگرم‌کننده برای کودکان فضای بصری جذابی را برای آنها ایجاد کنیم.

شهریه ها

کلاس بازی

کودکان 4 تا 6 سال

هر ترم 1,300,000 تومان

کلاس فونیکس

کودکان 6 تا 8 سال

هر ترم 1,400,000 تومان

کلاس ترمیک

کودکان 8 تا 12 سال

هر ترم 950,000 تومان

دست به دست به سوی آینده‌ای روشن برای فرزندان سرزمین‌مان!

برای ثبت نام فرزندان خود در کلاس زبان لینگوموتیو همین حالا با شماره 5555 5555-021 تماس بگیرید یا اطلاعات فرزندتان را در فرم زیر وارد کنید تا مشاورین ما دراسرع‌وقت با شما تماس بگیرند. 

سوالات متداول

پاسخ به این سوال نیازمند دانستن این موضوع است که کلاسهای دوزبانه در ایران، اگرچه اثرات خارق‌العاده بر دوزبانه شدن کودکان دارند و تا سن شروع مدرسه کودک به تسلط نسبی در مهارت گفتاری انگلیسی میرسد، اما باید دانست که با ورود به مدرسه ی فارسی زبان و شروع یادگیری رسمی زبان مادری، افت چشمگیری در یادگیری زبان انگلیسی رخ می‌دهد و حتی میتواند یادگیری فارسی را نیز مختل کند.

بهتر است تا قبل از پایان ۴تا۵سالگی، کودک صرفا با موزیک و‌شعر و بازی و کارتون و بطور کاملا غیرمستقیم، فقط در معرض این زبان قرار بگیرد.

خیر. بهتر است زمانی که کودک در حال تجربه ی اولین حضور خود در فضاهای اجتماعی است، صرفا از همان کلاسهای کوتاه و فاقد آموزش و ارزشیابی مستقیم استفاده کند و کلاس جداگانه ثبت نام نشود.

چنانچه پدر و مادر حتی در سطح تسلط پیشرفته در زبان هستند، اصلا توصیه نمیشود که آموزش کودک را خود بر عهده بگیرند و برای اثربخش بودن آموزش، درست ترین کار، واگذاری امر آموزش به مربی خصوصی و یا کلاس زبان می‌باشد.

حال اگر کودک در معرض آموزش قرار دارد، گفتن قواعد و اصول در سنین زیر ۸ و ۹ سال(بسته به نیاز او) اصلا توصیه نمی‌گردد.

بطور کلی بچه ها با دنیای قصه ارتباط خوبی میگیرند. اگر با قصه های زبان مادری میانه ی خوبی دارند، بهتر است برای در معرض قرار دادن آنها قصه گویی به انگلیسی را به سنین بالای۷سال واگذار کنید و برای این رده ی سنی ساعتهای نامنظمی برای دیدن کارتون و پخش اشعار کودکانه در نظر بگیرید.

اصلاح کودک در هر زمینه ای چه تلفظ و چه حوزه ی لغات و گرامر کاری بسیار اشتباه بوده و اثرات جبران ناپذیری در ادامه ی مسیر یادگیری خواهد داشت.

برای تعدیل در افکار و نگرانی خود، به روزهای ابتدایی که به حرف افتاده است فکر کنید تا فراموش نکنید کودکان در یادگیری هر زبانی، می‌توانند اشتباه کنند و با همین اشتباهات شیرین زبانی داشته باشند و اصلاح شدن به سنین بالاتر از ۷سال و معلم زبان واگذار شود.

اگر کلاس و محیطی میشناسید که با بازی، انیمیشن و آواشناسی و شعر، انگلیسی را آموزش میدهند، مدتی او را به این محیط بسپارید تا برآورد صحیحی از این موضوع داشته باشید.

پیمایش به بالا